با نصب کریو در ویندوز 10 در خدمت شما هستیم . همانطور که همه میدونن که یکی از سریع ترین و پرسرعت ترین سرویس های وی پی ان کریو میباشد . کاربران گرامی با خرید کریو از گاد نت میتونن با کیفیتی بالا به وب گردی بپردازند .

از جمله نقاط قوت کریو استفاد از پروتکل UDP میباشد که به صورت پشت سر هم دیتا رو از سرور به کاربر و برعکس ارسال میکنه و مهم تر از اون اینکه کریو در ویندوز 10 هم براحتی نصب میشه و قابل استفاده هست و امنیت فوق العاده این سرویس به علت استفاده از SSL یا همان گواهینامه امنیتی که داده ها را بین کاربر و vpn server کدینگ کرده که فقط با همان SSL قابل خواندن میباشد. اما نکته ای که نمیشود از آن گذشت موضوع لاگ های سرویس کریو هست که ارئه دهنده های وی پی ان کریو براحتی با فعال کردن آن میتوانند تمامی سایت های که کاربر vpn به آنها مراجعه کرده را ببینند اما در گاد نت vpn روال به این صورت نیست و نخواهد بود . چرا که godnet اهمیت بالایی برای کاربران خود قائل است و هرگز از امکان مشاهده لاگ ها برای نقض حقوق کاربر استفاده نخواهد کرد .

اما برای نصب کریو در ویندوز 10 روال دقیقا مثل ویندوز های دیگر است و خوشبختانه مایکروسافت در این موارد تغییراتی در ویندوز نداده و شرکت کریو هم نیازی نیست که حتما بخواهد نسخه مربوط به ویندوز 10 را به بازار عرضه کند.

مراحل نصب کریو را دوباره با هم مرور خواهیم کرد :

  1. چک کردن وبندوز خود که آیا 32 بیتی هست یا 64 بیتی
  2. دانلود نسخه مربوطه که در مرحله بالا انجام دادید
  3. اجرای فایل Setup kerio control و تعیین مکان نصب آن
  4. دنبال کردن مراحل نصب تا مرحله پایان یا Finished
  5. اجرای کریو و وارد کردن آدرس سرور های گاد نت برای سرویس Kerio

برای خرید کریو به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید