::: در صفحه اصلی تمام سرویس ها و توضیحات آنها موجود می باشد ، پس از مطالعه مشخصات آنها در صورت وجود سوال و ابهامی یا تردید در انتخاب سرویس می توانید از پشتیبانی آنلاین کمک بگیرید .

 

::: سپس پس از انتخاب بروی عبارت خرید آنلاین کنید .

 

::: به صفحه ی دیگری هدایت می شوید که در آنجا ایمیل و شماره موبایل شما پرسیده می شوید . (وارد کردن ایمیل و شماره موبایل جهت دریافت پشتیبانی الزامی می باشد .)

 

::: قسمت دیگری برای کد تخفیف وجود دارد اگر کد تخفیف دارید وارد کرده و بررسی را بزنید تا کد تخفیف عمل کنید . ( شرایط دریافت کد تخفیف )

 

::: پس از تکمیل اطلاعات خواسته شده درگاه بانک را انتخاب کنید سپس بر روی پرداخت کلیک کنید تا به سایت بانک جهت پرداخت آنلاین متصل شوید .(* توجه کنید دارای هر کارت بانکی که باشید می توانید از درگاه های بانک ما پرداخت را انجام دهید . )

 

::: منظور از ” رمز اینترنتی کارت ” عددی است حداقل ۵ رقمی که از عابربانک (یا در هنگام تحویل کارت) دریافت کرده اید و منظور از “شماره شناسایی دوم (CVV2)” عددی است ۳ یا ۴ رقمی که رو یا پشت کارت درج شده است.

 

::: پس از پرداخت بانک به صورت خودکار به سایت ما بازگشته و اطلاعات سرویس خریداری شده را به شما نمایش می دهد و همچنین بلافاصله تمامی اطلاعات فیلترشکنتون براتون به ایمیلی که در اول ثبت کردید ارسال میشه .

 

::: توجه کنید چنانچه در فرآیند خرید به مشکل بر خوردید و یا پس از پرداخت ، اطلاعات اکانت نمایش داده نشد امکان دارد خرید شما ناموفق انجام شده باشد و در این صورت نگران نباشید چون از طریق بانک خودتون بازگشت داده می شود و برای اطمینان بیشتر به بخش پشتیبانی آنلاین اطلاع دهید و یا درصورت افلاین بودن کارشناسان ; ایمیل ارسال کنید ( PoshtibaniGodNet@gmail.com ) تا در کمترین زمان ممکن مورد شما بررسی و بر طرف شود.

 

خرید vpn

 

 

موفق باشید .