خرید vpn وی پی ان پرسرعت

برای خرید وی پی ان اینجا کلیک کنید.

برای خرید vpn اینجا کلیک کنید.

ویژگی های یک فیلتر شکن خوب به زبان ساده

همانطور که می دانید در قسمت گذشته با بیان دو مورد از ویژگی های مهم و تقریباً شناخته شده در خدمت شما بودیم ، ولی ویژگی سوم کمی ناشناخته است البته این وضعیت تنها در ایران به این شکل بوده و در کشور های خارجی به این مورد نیز توجه زیادی می شود.

ویژگی های یک فیلتر شکن خوب

امنیت VPN

خوب است بدانید شما به هنگام اتصال به فیلتر شکن ، امنیت شما در دنیای مجازی چندین برابر می شود ، در واقع به محض اتصال ، اطلاعات شما به صورت رمزنگاری شده قرار می گیرند و امنیت در VPN نیز به همین دلیل مهم است زیرا سطح امنیت می تواند بالا و یا پایین باشد ، به عنوان مثال برخی وی پی ان ها هستند که اطلاعات شما را به صورت ۶۴ بیتی رمز گذاری می کنند و برخی دیگر نیز ۲۵۶ بیتی که حتماً می دانید کدام یک بهتر است ، اما خیلی جالب است که این مورد با این همه اهمیت در ایران اصلاً به چشم نمی آید و تقریباً می توان گفت هیچ فردی به آن توجه نمی کند.

ثبت فعالیت های شما به هنگام اتصال به VPN

یک فرد شاید به چند دلیل مجبور به خرید VPN و خرید فیلتر شکن شود که یکی از آن ها عدم شناسایی و زیر نظر گرفتن توسط افراد دیگر است اما اگر ارائه دهنده فیلتر شکن شما تمامی اطلاعات و فعالیت های شما را ذخیره کند ، می توان گفت که خرید VPNشما بیهوده بوده است. این مورد را می توانید در قوانین وبسایت ارائه دهنده خود بررسی کنید که آیا فعالیت های شما را کنترل می کنند و یا خیر .

ارسال شده در ۱۶/۰۴/۱۳۹۴دسته‌ها خرید فیلترشکن, خرید وی پی انبرچسب‌ها امنیت VPN, ثبت فعالیت های شما به هنگام اتصال به VPN, خرید vpn, خرید فیلتر شکندیدگاهی بنویسید

لطفا برای خرید vpn اینجا کلیک کنید

ویژگی های یک فیلتر شکن خوب به زبان ساده

امروز قصد داریم ویژگی هایی که یک فیلترشکن خوب را از بد جدا می کند را برای شما بدون هیچ کلمات اختصاصی ( به اصطلاح قلمبه سلبمه ) بیان کنیم ، در کشوری که ما هستیم استفاده و خرید VPN یک امری کاملاً طبیعی محسوب می شود و در واقع به یک نیاز تبدیل شده است. در زیر به یکسری از ویژگی هایی می پردازیم که وجود آن ها یک امتیاز مثبت برای کاربران وی پی ان و فیلتر شکن است :

ویژگی های یک فیلتر شکن خوب

عدم تاثیر در سرعت

همانطور که می دانید سرعت در وب گردی بسیار مهم است و به همین دلیل سرعت در اتصال با وی پی ان نیز حائز اهمیت است که آیا بعد از اتصال به VPN سرعت شما افت خواهد کرد یا خیر ؟! برخی از فیلتر شکن ها ممکن است سرعت را تا حد زیادی پایین آورند که این امر اصلا برای کاربر خوشایند نیست ، چرا که قبل از آن که ما فروشنده ی VPN باشیم ، ابتدا مصرف کننده هستیم و دقیقاً احساس کاربران بعد از افت سرعت قابل درک است. جهت پیشگیری از این مشکل می توانید از ارائه دهنده فیلتر شکن یک اشتراک به عنوان آزمایش دریافت کنید

آپتایم ( قطع و وصلی )

یکی دیگر از مواردی که باید توجه داشته باشید آپتایم سرور های VPN ارائه دهنده است ، شما فکرش را بکنید که در حال استفاده از فیلتر شکن باشید که ناگهان سرویس شما قطع می شود و دیگر امکان اتصال برای شما فراهم نمی شود ، در همان لحظه با ارائه دهنده صحبت می کنید و دلیل آن را جویا می شوید که جوابی به این شکل و یا شبیه آن مواجه می شوید :

لطفا برای خرید vpn اینجا کلیک کنید

مشکلاتی برای سرور پیش آمده است که در حال پیگیری هستیم

قطعاً برای شما این حرکت خوشایند نخواهد بود. تنها راه پیشگیری از این اشتباه ، پرس و جو از افرادی است که از گذشته با ارائه دهنده های زیادی همکاری داشته اند .

امیدوارم این دو مورد را قبل از خرید توجه بفرمایید تا دچار ناراحتی هنگام استفاده نشوید ، موارد دیگری نیز وجود دارند که به امید خدا در آینده برای شما انتشار خواهیم داد

ارسال شده در ۱۴/۰۴/۱۳۹۴دسته‌ها خرید vpnبرچسب‌ها VPN خوب و بدون مشکل, بهترین فیلتر شکن, بهترین وی پی ان, فیلتر شکن خوب, ویژگی های VPN خوب, ویژگی های فیلتر شکن خوب, ویژگی گادنت خوب, ویژگی های یک فیلتر شکن خوب به زبان سادهدیدگاهی بنویسید

خرید سرویس های جدید VPN و فیلتر شکن

همانطور که می دانید ، سرویس های فیلتر شکن و VPN طبق نیاز های جدید کاربران ، بروزرسانی می شود و در صورت نیاز سرویس های جدید تری معرفی می شود و به فروش گذاشته می شوند که شما می توانید جهت خرید VPN و فیلتر شکن های جدید به وب سایت ما ( نایس وی پی ان ) مراجعه بفرمایید ، سرویس های جدیدی که برای شما در این ماه تدارک دیده شده است با نام های OBFS Proxy و FTE Proxy در وب سایت قرار داده شده اند که پس از بررسی ها و آزمایش های فراوان انتخاب شده اند ، لازم به ذکر است که شما می توانید از دو طریق به این وی پی ان ها دسترسی داشته باشید :

Buy New VPN Kerio

کانکشن اختصاصی Obfsproxy-FteProxy

در این کانکشن ، به دو سرویس OBFS و FTE اختصاص داده شده است که تنها می توانید از این دو استفاده کنید ، در این کانکشن باید آدرس سرور و همچنین کد و پروتکل توسط شما انتخاب و وارد شود که این مورد برای آن دسته از افراد که به کد گذاری و پروتکل خاصی نیاز دارند مناسب می باشد ، اما اگر این موارد برای شما مهم نیست ، روش دوم که در زیر بیان می شود را انتخاب کنید

بروزرسانی کانکشن هوشمند

فیلتر شکن های Obfsproxy و FteProxy را در کانکشن هوشمند گنجانده ایم ، اگر قبلاً از این کانکشن استفاده می کردید حتماً می دانید که امکان استفاده از ۴ سرویس در این کانکشن وجود داشت ، اما با اضافه شدن این دو سرویس ، تعداد آن ها به ۶ افزایش یافت ، کافیست از قسمت Control Panel وارد Add Or Remove شوید و کانکشن هوشمند را حذف نموده و نسخه ی جدید آن را از سایت نایس وی پی ان دریافت و دوباره نصب نمایید تا این دو وی پی ان برای شما قابل استفاده گردد .

البته ناگفته نماند که سرویس کریو نیز در حال حاظر از وضعیت مطلوبی برخوردار است و تعداد خرید کریو هایی که از سایت می شود نیز بالا است و کاربران رضایت کافی را از این سرویس دارند.

ارسال شده در ۱۲/۰۴/۱۳۹۴دسته‌ها خرید فیلترشکنبرچسب‌ها خرید fteproxy, خرید Obfsproxy, خرید VPN و فیلتر شکن, خرید سرویس های جدید VPN و فیلتر شکن, خرید کریودیدگاهی بنویسید

خرید VPN و فیلتر شکن کریو با شارژ

از امروز قصد داریم برای راحتی کاربران جهت خرید کریو و یا هر وی پی ان دیگری ، امکان خرید از طریق شارژ ( ایرانسل و یا همراه اول و یا رایتل ) را فراهم سازیم ، زیرا کاربران زیادی از طریق ایمیل و یا آیدی پشتیبان تماس می گیرند و رمز دوم جهتخرید VPN از سایت را ندارند ، به همین دلیل تصمیم بر این گرفتیم که با دریافت شارژ ، فیلتر شکن ها را ارائه دهیم و همچنین با کاربران متخلف که شارژ های اشتباه ارسال می کنند ( بیش از دو بار ) برخورد خواهد شد و این برخورد انواع مختلف دارد که یکی از آن ها عدم ارائه سرویس در آینده به فرد متخلف است . از کاربران و خریداران درخواست داریم که اگر امکان خرید از سایت را دارند ، انجام دهند و ارائه سرویس از طریق شارژ را انتخاب نکنند.

buy vpn kerio with charge

همانطور که گفتیم ، سعی بر این داشته باشید که از سایت اقدام به خرید فرمایید ، زیرا در این صورت فیلتر شکن خریداری شده ، به صورت خودکار و آنی به شما تحویل داده می شود و نیازی به معطلی ندارد ولی جهت خرید VPN با شارژ باید صبر کنید تا یکی از عاملین فروش ما آنلاین شوند و به صورت دستی ، به شما سرویس ارائه دهند

ارسال شده در ۱۰/۰۴/۱۳۹۴دسته‌ها خرید فیلترشکنبرچسب‌ها خرید VPN با شارژ, خرید VPN با شارژ ایرانسل, خرید VPN با شارژ همراه اول, خرید فیلتر شکن با شارژ, خرید وی پی ان با شارژ, خرید کریو با شارژدیدگاهی بنویسید

کمپانی HideMyAss، توسط AVG Technologies خریداری شد

این خبر در پستی وبلاگی، توسط مدیر عامل و موسس این شرکت، جک کیتر، اعلام شد. در این پست، آقای کیتر از اصطلاحات هیجان انگیزی همچون «متحد شدن» و «همکاری» با AVG صحبت می‌کند. با این حال اتفاقی که افتاده است یک خریداری به تمام معنا است. قیمت فروش این شرکت ۴۰ میلیون دلار گزارش شده است به اضافه ۲۰ میلیون دلار دیگر که اگر این شرکت طی مدت مشخصی به هدف گذاشته شده دست پیدا کند پرداخت خواهد شد.

کمی بعد از این خبر، HideMyAss ( HMA ) کاهش قیمتی در سرویس‌های یک ماهه VPN اش را اعلام کرد. قیمت این سرویس از ۱۱٫۹۵$ به ۹٫۹۵$ کاهش پیدا کرد. قیمت اشتراک‌های ۶ و ۱۲ ماهه تغییری نکردند. به وضوح معلوم است که این سیاست برای جذب کاربران بیشتر و دستیابی به هدف ۲۰ میلیون دلاری‌شان است. به طور تقریبی این شرکت ۲۵۰ هزار کاربر پرداخت‌کننده ماهیانه دارد و علاوه بر این، خدمات متنوعی برای ناشناس بودن و امنیت آنلاین در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

با تعداد کاربران فعلی این شرکت، این خریداری به ازای مبلغ شگفت‌انگیز ۱۶۰ دلار به ازای هر کاربر انجام شده است. در حالیکه این مبلغ خیلی بالا است ما فکر می‌کنیم که منطق پشت این تصمیم به دلیل دو طرفه بودن قیمت سرویس‌های پولی این شرکت است. مشتریان فعلی از خدمات این شرکت راضی هستند و به خرید از این شرکت ادامه خواهند داد. HideMyAss‌ میلیون‌ها کاربر رایگان دارد که از خدمات رایگان این شرکت استفاده می‌کنند و AVG با پایین آوردن قیمت سرویس‌ها در حال تلاش برای تبدیل این کاربران به کاربران پولی است. خود AVG گزارش داده است که ۲۰۲ میلیون کاربر فعال در حال استفاده از نرم‌افزارهای AVG هستند. ارائه HideMyAss به کاربران خود این شرکت حتی با درصد قبولی بسیار کم، در حد ۱٪ نیز بسیار سود آور خواهد بود. HideMyAss در سال ۲۰۰۵ توسط جک کیتر راه اندازی شد. وقتی که این دامنه توسط او خریداری شده بود او فقط ۱۶ سال داشت. اولین نسخه HideMyAss یک وب پروکسی ساده بود.

خرید vpn وی پی ان پرسرعت