امنیت GodNet VPN

با گسترش روز افزون شبکه و مهم تر از آن اینترنت در جوامع مختلف ، و کاربر گسترده آن در زندگی مردم و همچنین استفاده از وی پی ان (godnet vpn) برای بعضی اقشار جامعه کاملا حیاتی شده . چرا که اکثر سایت ها مهم از جمله محصولات مختلف گوگل از جمله سایت YOUTUBE و ابزار هایی که گوگل برای کاربرانی که در آن عضویت دارن در نظر گرفته که میتوان به ابزاری مهم همچون Google Web master tools که ابزاری حیاتی برای وبمستر ها میباشد اشاره کرد .

حال امنیت در استفاده کاربران از خرید vpn سوالی را در ذهن آنها بوجود می آورد که آیا وقتی وی پی انی خریداری میشود آیا واقعا آنها هنگام استفاده از آن در امنیت هستند؟ حال جواب این سوال را بیشتر میخواهیم در مورد امنیت GodNet VPN بررسی کنیم .

از انجا که سایت گاد نت وی پی ان به کاربران خود اهمیت ویژه ای میدهد امنیت آنها بسیار برای ما مهم و ضروری هست و به همین خاطر کمی در مورد سرویس ها و سطح امنیتی آنها کاوش میکنیم و توضیحاتی در مورد سرویس های vpn گاد نت ارائه مینماییم.

امنیت سرویس های گادنت vpn :

در مورد سیسکو میتوان گفت که این سرویس با استفاده از SSL کلیه اطلاعاتی که بین کاربر و سرور رد و بدل میشود را کد کرده و از امنیت فوق العاده ای برخوردار است .

  • سرویس Tunnel , Stunnel

سرویس های وی پی ان فوق که از دسته پروکسی سرور ها هستند با استفاده از واسط های Tunnel یا همان Zebedee کدگزاری میشوند و در مورد Stunnel همانطور که از اسمش پیداست سرویسی هست که با سروتیفیکت همانند سیسکو اقدام به کد کردن داده ها کرده و در کل میتوان این 2 سرویس که در کانکشن هوشمند گاد نت نیز موجود هست را جزء سرویس های امن قرار داد.

کریو هم باز با استفاده از SSL اطلاعات را کد میکند و دلیل محبوبیت آن هم استفاده امن با استفاده از پروتکل UDP + TCP هست که سرعت بالا و امنیت فوق العاده ای را به همراه دارد فقط تنها مشکل بزرگ آن عدم اتصال آسان و مستقیم به سرویس های اکانتینگ هست و مورد بعدی هم اعمال محدودیت ها از طرف فیلترینگ کشور که باعث عدم اتصال و گاها قطع شدن پس از اتصال با باز نشدن صفحه های درخواستی توسط کاربر میباشد.

  • سرویس های pptp – l2tp vpn

در مورد این 2 سرویس در حالت Layer 2 که همان L2TP هست با استفاده از PreShared Key داده ها کد میشود و امنیت بهتری نسبت به pptp دارد .